Вишиванки жіночі

Сорочка чорна з тонкого сорочечного льону. Рукава та горловина призборені та застібаються на ґудзик. Рукава форми реглан, довжини 3/4. Рукава сорочки та груди прикрашені квітковим орнаментом,..

1480 грн.

Оздоблена контрастним мереживом Склад - 100% поліестр Розміри: (Таблиця розмірів жіночих вишиванок) Це офіційний магазин майстерні "Вишиванки "Вільні люди". Ви можете придбати білу блузу з..

1099 грн.

Оздоблена контрастним мереживом Склад - 100% поліестр Розміри: (Таблиця розмірів жіночих вишиванок) Це офіційний магазин майстерні "Вишиванки "Вільні люди". Ви можете придбати блузу пісочн..

1199 грн.

Борщівська лляна вишита сорочка світло-сірого кольору жіноча Вишиванка вільного крою, стилізована за мотивами борщівської сорочки Рукава прикрашені яскравою вишивкою та бавовняним мереживом В..

1700 грн.

Сорочка з небесно-блакитного льону Легка, комфортна та приємна на дотик Рукава прикрашені бавовняним мереживом Склад - 100% льон Розміри: (Таблиця розмірів жіночих вишиванок) Це офіційн..

1400 грн.

Лляна жіноча вишита сорочка з птахами чорного кольору Приталений силует, з виточками Авторська вишивка - "колодочки" Склад - 100% сорочечний льон Розміри: (Таблиця розмірів жіночих вишиван..

1900 грн.

Лляна жіноча вишита сорочка з птахами білого кольору Приталений силует, з виточками Авторська вишивка - "колодочки" Склад - 100% сорочечний льон Розміри: (Таблиця розмірів жіночих вишивано..

1900 грн.

Борщівська лляна вишита сорочка сірого кольору жіноча Вишиванка вільного крою, стилізована за мотивами борщівської сорочки Рукава прикрашені яскравою вишивкою та бавовняним мереживом Вишивка ..

1700 грн.

Лляна жіноча вишита сорочка червоного кольору Стилізована вишиванка Рукава прикрашені бавовняним мереживом Комір та манжети на гудзиках Склад - 100% сорочечний льон Розміри: (Таблиця ро..

1400 грн.

Ти так схожа на мене – така ж яскрава, юна та нестримна. Вранці ми їдемо в метро, ввечері поспішаємо з роботи, яка нас однаково захоплює. Тобі так само пасує гарна спідниця і червона помада. А коли пр..

1900 грн.

На жаль, на даний момент товар відсутній. Витончена тендітність Лляна жіноча вишита сорочка білого кольору Біла вишивка хрестиком, за мотивами Сокальської вишивки (м. Сокаль, Львівська област..

1260 грн. 0 грн.

На жаль, на даний момент товар відсутній. Лляна жіноча вишита сорочка кольору хакі У сорочці використана автентична схема вишивки хрестиком Вінницької області Манжети та комір оздоблені бавов..

0 грн.

Жіноча лляна вишита сорочка білого кольору Чернигівського регіону Вишиванка відтворена з історичного зразка Схема вишивки та крій є автентичними Колір - білий Склад - 100% льон Розміри:..

1710 грн. 1900 грн.

На жаль, на даний момент товар відсутній. Лляна жіноча вишта сорочка жовтого кольору Вишивка хрестиком, за мотивами Сокальської вишивки (м. Сокаль, Львівська область) Комір та манжети оздобле..

0 грн.

Жіноча лляна вишита сорочка білого кольору Полтавського регіону України Вишиванка відтворена з історичного зразка. Схема вишивки та крій є автентичними. У вишивці використані три види швів (гладь, ..

1710 грн. 1900 грн.

Моя матуся живе у невеличкому селищі. Кожного вечора вона виглядає у вікно і просить ранкову зірку освітити мій шлях. Кожен день вона подумки розмовляє зі мною, сперечається. Отак поговорить сама з со..

1900 грн.

На жаль, на даний момент товар відсутній. Жінка. Чарівна травнева троянда. Її серце складається з тисяч пелюсток. Кожна пелюстка – то любов. І кожна любов – особлива, ніжна, тендітна. Тому й закрив..

0 грн.

Лляна жіноча вишита сорочка синього кольору з білими трояндами Склад - 100% льон Розміри: (Таблиця розмірів жіночих вишиванок) Це офіційний магазин майстерні "Вишиванки "Вільні люди". Ви м..

1950 грн.

Показано з 1 по 18 із 26 (2 сторінок)